جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اکسل

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اکسل

مقدمه

یکی از پر طرفدارترین رشته های ورزشی در دنیا فوتبال هست و با توجه به جذابیت این ورزش صدها میلیون دنبال کننده در سطح دنیا دارد، رویدادهای مختلفی در این رشته برگزار می شود مثل لیگ های داخلی کشورها، لیگ قهرمانان قاره ها، بازی های المپیک، کنفدراسیون ها و جام جهانی ۲۰۱۸
اما محبوبترین رقابت ورزشی در این رشته جام جهانی هست که از سال ۱۹۳۰ میلادی اولین دوره این مسابقات برگزار شده و امسال هم نوزدهمین دوره این رقابت ها در کشور روسیه برگزار خواهد شد، با توجه به حضور تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات قطعا این بازی ها جذابیت بیشتری برای ما ایرانی ها دارد و بی صبرانه منتظر برگزاری بازی های کشورمان هستیم.
در این مطلب می خواهیم از اکسل کمک بگیریم و لیست بازی های دوره مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از سایت فیفا استخراج کنیم و همچنین جدول امتیازات گروه های ۸ گانه را هم داشته باشیم.

ترفندهای اکسل

اگر در حال کار با نرم افزار اکسل هستید ممکن است برخی از نکات وجود داشته باشند که سرعت عمل شما را در کار با اکسل بیشتر کنند. در تهیه این مجموعه قصد ما این بوده که نکاتی کاربردی و کوتاه درباره کار با نرم افزار اکسل رو بصورت روشن توضیح بدیم.

معرفی

ابزاری که با استفاده از آن می توان این عملیات را انجام داده Power Query هست که امکان اتصال به سایت فیفا را دارد و براساس امکانات و دستوراتی که در این افزونه وجود دارد می توانیم داده های استخراج شده را مرتب سازی و دسته بندی کنیم.

دانلود فیلم

مطالب مرتبط

دانلود فایل اکسل

دانلود فایل نرم افزار Power BI Desktop

 

اما یکی از جذابیت های این مسابقات پیش بینی بازی ها هست که در ادامه یک فایل اکسل قرار داده شده که این امکان را به کابران اکسل خواهد داد

 

دانلود فایل اکسل پیش بینی مسابقات

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه پاور کوئری اینجا کلیک کنید.

مرتبط نوشته ها

نوشته‌ی بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *